SIT1602AI-82-33E-50.000000X
SiTimeSiTime
SIT1602AI-82-33E-50.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602AI-82-33E-50.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 50.0000MHZ H/LV-CMOS
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602AI-82-33E-50.000000X
Tau Wae SIT1602AI-82-33E-50.000000X Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 50.0000MHZ H/LV-CMOS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT1602
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS, LVCMOS
Ētahi Ingoa 1473-1095-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 50MHz Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4mA