SIT1602AI-82-33E-48.000000T
SiTimeSiTime
SIT1602AI-82-33E-48.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602AI-82-33E-48.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 3.3V 48MHZ OE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602AI-82-33E-48.000000T
Tau Wae SIT1602AI-82-33E-48.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 3.3V 48MHZ OE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa SIT1602AI-82-33E-48.00000T
SIT1602AI-82-33E-48.00000T-ND
Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Oscillator 4-SMD, No Lead