XE1203SKC868XE2
SemtechSemtech
XE1203SKC868XE2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XE1203SKC868XE2
Kaihanga / Waitohu: Semtech
Whakaahuatanga hua KIT STARTER FOR XE1203 868MHZ
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 313 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 313 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XE1203SKC868XE2
Tau Wae XE1203SKC868XE2 Kaihanga Semtech
Whakaahuatanga KIT STARTER FOR XE1203 868MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 313 pcs Pepa Raraunga
Momo Transceiver, ISM Tuhinga kua Whakaratohia Board(s), Cable(s)
Raupapa TrueRF™ Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rautanga 868MHz
Mo te Whakamahia me te / Products Related XE1203 (868MHz)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
XE1283SKC433XE1
XE1283SKC433XE1
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: KIT STARTER FOR XE1283 433MHZ
I roto i te taonga: 5833 pcs
Tikiake: XE1283SKC433XE1.pdf
RFQ
XE112
XE112
Kaihanga: JKL Components Corporation
Whakaahuatanga: LAMP XENON RT-3.25 WEDGE 12V