XE1283SKC433XE1
SemtechSemtech
Semtech
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XE1283SKC433XE1
Kaihanga / Waitohu: Semtech
Whakaahuatanga hua KIT STARTER FOR XE1283 433MHZ
Ngā Rauemi: XE1283SKC433XE1.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XE1283SKC433XE1
Tau Wae XE1283SKC433XE1 Kaihanga Semtech
Whakaahuatanga KIT STARTER FOR XE1283 433MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5833 pcs Pepa Raraunga XE1283SKC433XE1.pdf
Momo Transceiver Tuhinga kua Whakaratohia Board(s)
Raupapa TrueRF™ Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rautanga 433MHz
Mo te Whakamahia me te / Products Related XE1283
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
XE135B
XE135B
Kaihanga: JKL Components Corporation
Whakaahuatanga: LAMP XENON RT-3.25 WEDGE 12V