SMDA24C.TBT
SemtechSemtech
Semtech
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMDA24C.TBT
Kaihanga / Waitohu: Semtech
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 24V 55V 8SO
Ngā Rauemi: SMDA24C.TBT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMDA24C.TBT
Tau Wae SMDA24C.TBT Kaihanga Semtech
Whakaahuatanga TVS DIODE 24V 55V 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28125 pcs Pepa Raraunga SMDA24C.TBT.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 24V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 55V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 26.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO Raupapa SMDAC
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 300W
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa SMDA24C.TBTCT Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 50pF @ 1MHz