SMDA24C/TR7
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMDA24C/TR7
Kaihanga / Waitohu: Microsemi
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 24V 43V 8SO
Ngā Rauemi: SMDA24C/TR7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMDA24C/TR7
Tau Wae SMDA24C/TR7 Kaihanga Microsemi
Whakaahuatanga TVS DIODE 24V 43V 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 36288 pcs Pepa Raraunga SMDA24C/TR7.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 24V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 43V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 26.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO Raupapa TVSarray™
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 300W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)