S1KW24C-3N
SemtechSemtech
Semtech
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1KW24C-3N
Kaihanga / Waitohu: Semtech
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 24KV 3A
Ngā Rauemi: S1KW24C-3N.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 67 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 67 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1KW24C-3N
Tau Wae S1KW24C-3N Kaihanga Semtech
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 24KV 3A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 67 pcs Pepa Raraunga S1KW24C-3N.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 24V @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 24000V
Pūrere Pūrere Whakarato - Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 2µs
Packaging Bulk Paa / Case Module
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 24000V 3A Chassis Mount Module
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 24000V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 3A