S1KW16C-2N
SemtechSemtech
Semtech
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S1KW16C-2N
Kaihanga / Waitohu: Semtech
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 16KV 3A
Ngā Rauemi: S1KW16C-2N.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 95 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 95 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S1KW16C-2N
Tau Wae S1KW16C-2N Kaihanga Semtech
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 16KV 3A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 95 pcs Pepa Raraunga S1KW16C-2N.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 16V @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 16000V
Pūrere Pūrere Whakarato - Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 2µs
Packaging Bulk Paa / Case Module
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Tono Standard
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Series Connection Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 16000V 3A Chassis Mount Module
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 1µA @ 16000V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 3A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S1KW16KA-1
S1KW16KA-1
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 16KV 2A SMD
I roto i te taonga: 126 pcs
Tikiake: S1KW16KA-1.pdf
RFQ
S1KW16C-2D
S1KW16C-2D
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 16KV 1.5A
I roto i te taonga: 75 pcs
Tikiake: S1KW16C-2D.pdf
RFQ
S1KLW RVG
S1KLW RVG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 800V 1A SOD123W
I roto i te taonga: 1716832 pcs
Tikiake: S1KLW RVG.pdf
S1KTR
S1KTR
Kaihanga: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 800V 1A SMA
I roto i te taonga: 5250062 pcs
Tikiake: S1KTR.pdf
S1KW16C-2P
S1KW16C-2P
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 16KV 3A
I roto i te taonga: 77 pcs
Tikiake: S1KW16C-2P.pdf
S1KW32C-4D
S1KW32C-4D
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 32KV 1.5A
I roto i te taonga: 66 pcs
Tikiake: S1KW32C-4D.pdf
S1KLS RVG
S1KLS RVG
Whakaahuatanga: DIODE GEN PURP 800V 1.2A SOD123
Tikiake: S1KLS RVG.pdf
S1KLWHRVG
S1KLWHRVG