PFRA.185.3
Hua Hua
Tau Wae: PFRA.185.3
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Ngā Rauemi: PFRA.185.3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFRA.185.3
Tau Wae PFRA.185.3 Kaihanga Schurter
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3998 pcs Pepa Raraunga PFRA.185.3.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 8.7s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.472" Dia x 0.118" T (12.00mm x 3.00mm) Raupapa PFRA
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 110 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 40 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.724" (18.40mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc I teie nei - Te haere (Te) 3.7A
Anei - Max 40A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.85A