PFRA.185.2
SchurterSchurter
Schurter
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFRA.185.2
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL
Ngā Rauemi: PFRA.185.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFRA.185.2
Tau Wae PFRA.185.2 Kaihanga Schurter
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 1.85A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141464 pcs Pepa Raraunga PFRA.185.2.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 8.7s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.472" Dia x 0.118" T (12.00mm x 3.00mm) Raupapa PFRA
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 110 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 40 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.724" (18.40mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 3.7A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.85A Whakaaetanga cURus, TUV