PFRA.040.3
Hua Hua
Tau Wae: PFRA.040.3
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL
Ngā Rauemi: PFRA.040.3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFRA.040.3
Tau Wae PFRA.040.3 Kaihanga Schurter
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5170 pcs Pepa Raraunga PFRA.040.3.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 3.8s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.291" Dia x 0.122" T (7.40mm x 3.10mm) Raupapa PFRA
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 1.29 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 520 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.539" (13.70mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 400mA Ih Through Hole Radial, Disc I teie nei - Te haere (Te) 800mA
Anei - Max 40A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 400mA
Whakaaetanga CSA, TUV, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PFRA.030.2
PFRA.030.2
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 300MA RADIAL
I roto i te taonga: 258449 pcs
Tikiake: PFRA.030.2.pdf
RFQ
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 650MA RADIAL
I roto i te taonga: 5143 pcs
Tikiake: PFRA.065.3.pdf
RFQ
PFRA.040
PFRA.040
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL