PFRA.040.2
SchurterSchurter
Schurter
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFRA.040.2
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL
Ngā Rauemi: PFRA.040.2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFRA.040.2
Tau Wae PFRA.040.2 Kaihanga Schurter
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 246121 pcs Pepa Raraunga PFRA.040.2.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 3.8s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.291" Dia x 0.122" T (7.40mm x 3.10mm) Raupapa PFRA
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 1.29 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 520 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.539" (13.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 400mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 800mA Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 400mA Whakaaetanga cURus, TUV
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PFRA.040.3
PFRA.040.3
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 400MA RADIAL
I roto i te taonga: 5170 pcs
Tikiake: PFRA.040.3.pdf
RFQ
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 250MA RADIAL
I roto i te taonga: 4725 pcs
Tikiake: PFRA.025.3.pdf
RFQ
PFRA.040
PFRA.040