C20F.0223
Hua Hua
Tau Wae: C20F.0223
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE
Ngā Rauemi: 1.C20F.0223.pdf2.C20F.0223.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C20F.0223
Tau Wae C20F.0223 Kaihanga Schurter
He Rahinga Kei te wātea 2948 pcs Pepa Raraunga 1.C20F.0223.pdf2.C20F.0223.pdf
Pūhiko - UL 250VAC Putanga - IEC 250VAC
Whakamutunga Wire Leads Whakawhitihia nga Taerenga -
Raupapa C20F Raa Rangatira -
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 36.40mm x 28.30mm Packaging Bulk
Tau o nga Tauranga 3 Momo Tae Panel Mount, Flange
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP40 Te Kaikauwhatu, Kaiwatu -
Pupuhi No Pepa Tae Filtered (EMI, RFI) - Commercial
I teie nei - UL 20A I teie nei - IEC 16A