C20F.0221
Hua Hua
Tau Wae: C20F.0221
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PWR ENT RCPT IEC320-C20 PNL WIRE
Ngā Rauemi: 1.C20F.0221.pdf2.C20F.0221.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C20F.0221
Tau Wae C20F.0221 Kaihanga Schurter
He Rahinga Kei te wātea 2584 pcs Pepa Raraunga 1.C20F.0221.pdf2.C20F.0221.pdf
Pūhiko - UL 250VAC Putanga - IEC 250VAC
Whakamutunga Wire Leads Whakawhitihia nga Taerenga -
Raupapa C20F Raa Rangatira -
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 36.40mm x 28.30mm Packaging Bulk
Tau o nga Tauranga 3 Momo Tae Panel Mount, Flange
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP40
Te Kaikauwhatu, Kaiwatu - Pupuhi No
Pepa Tae Filtered (EMI, RFI) - Commercial Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito Power Entry Connector Receptacle, Male Blades IEC 320-C20 Panel Mount, Flange I teie nei - UL 20A
I teie nei - IEC 16A Momo Hononga Receptacle, Male Blades