C20F.0111
SchurterSchurter
C20F.0111 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C20F.0111
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Ngā Rauemi: 1.C20F.0111.pdf2.C20F.0111.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C20F.0111
Tau Wae C20F.0111 Kaihanga Schurter
He Rahinga Kei te wātea 5364 pcs Pepa Raraunga 1.C20F.0111.pdf2.C20F.0111.pdf
Pūhiko - UL 250VAC Putanga - IEC 250VAC
Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhitihia nga Taerenga -
Raupapa C20F Raa Rangatira 0.039" ~ 0.118" (1.00mm ~ 3.00mm)
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 34.80mm x 26.30mm Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 486-1081
C20F0111
Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP40 Te Kaikauwhatu, Kaiwatu -
Pupuhi No Pepa Tae Filtered (EMI, RFI) - Commercial
I teie nei - UL 20A I teie nei - IEC 16A