C20F.0101
SchurterSchurter
C20F.0101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C20F.0101
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PWR ENT RCPT IEC320-C20 PANEL QC
Ngā Rauemi: 1.C20F.0101.pdf2.C20F.0101.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C20F.0101
Tau Wae C20F.0101 Kaihanga Schurter
He Rahinga Kei te wātea 5274 pcs Pepa Raraunga 1.C20F.0101.pdf2.C20F.0101.pdf
Pūhiko - UL 250VAC Putanga - IEC 250VAC
Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhitihia nga Taerenga -
Raupapa C20F Raa Rangatira -
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 34.80mm x 26.80mm Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 486-1650
C20F.0101-ND
C20F0101
Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP40
Te Kaikauwhatu, Kaiwatu - Pupuhi No
Pepa Tae Filtered (EMI, RFI) - Commercial Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito Power Entry Connector Receptacle, Male Blades IEC 320-C20 Panel Mount, Flange I teie nei - UL 20A
I teie nei - IEC 16A Momo Hononga Receptacle, Male Blades