FN2210-250-99-R5
Schaffner EMC, Inc.Schaffner EMC, Inc.
FN2210-250-99-R5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FN2210-250-99-R5
Kaihanga / Waitohu: Schaffner EMC, Inc.
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 1KVDC 250A CHASS
Ngā Rauemi: FN2210-250-99-R5.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 296 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 296 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FN2210-250-99-R5
Tau Wae FN2210-250-99-R5 Kaihanga Schaffner EMC, Inc.
Whakaahuatanga LINE FILTER 1KVDC 250A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 296 pcs Pepa Raraunga FN2210-250-99-R5.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 1000V (1kV) Ngaohihi - Ratau Ake -
Kāhua Whakamutunga Terminal Post Raupapa FN 2210
Ētahi Ingoa 814324
Tae Mahi -40°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi DC
Pepa Tae DC I teie nei 250A