FN2210-1000-99-R5
Schaffner EMC, Inc.Schaffner EMC, Inc.
FN2210-1000-99-R5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FN2210-1000-99-R5
Kaihanga / Waitohu: Schaffner EMC, Inc.
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 1KVDC 1KA CHASS
Ngā Rauemi: FN2210-1000-99-R5.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 121 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 121 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FN2210-1000-99-R5
Tau Wae FN2210-1000-99-R5 Kaihanga Schaffner EMC, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 121 pcs Pepa Raraunga FN2210-1000-99-R5.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 1000V (1kV) Ngaohihi - Ratau Ake -
Kāhua Whakamutunga Terminal Post Raupapa FN 2210
Ētahi Ingoa 814327
Tae Mahi -40°C ~ 100°C