SWG150-24-R-CN
Hua Hua
Tau Wae: SWG150-24-R-CN
Kaihanga / Waitohu: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 150W
Ngā Rauemi: SWG150-24-R-CN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 952 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 952 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWG150-24-R-CN
Tau Wae SWG150-24-R-CN Kaihanga Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 952 pcs Pepa Raraunga SWG150-24-R-CN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 6.64" L x 3.66" W x 1.34" H (168.6mm x 93.0mm x 34.0mm)
Raupapa SWG150 Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa SWG150-24-R-CN DK Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Ngā āhuatanga DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input He pai 88%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.5A