SWG150-12-C-R
Hua Hua
Tau Wae: SWG150-12-C-R
Kaihanga / Waitohu: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 150W
Ngā Rauemi: SWG150-12-C-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWG150-12-C-R
Tau Wae SWG150-12-C-R Kaihanga Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1106 pcs Pepa Raraunga SWG150-12-C-R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.20" L x 3.68" W x 1.48" H (183.0mm x 93.5mm x 37.5mm)
Raupapa SWG150 Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa SWG150-12-C-R DK Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Ngā āhuatanga DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 13A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 13A
Whakaaetanga CE, cURus, DEMKO Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SWG150-05-R
SWG150-05-R
Kaihanga: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 150W
I roto i te taonga: 946 pcs
Tikiake: SWG150-05-R.pdf
RFQ
SWG150-24-C
SWG150-24-C
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 150W
I roto i te taonga: 1089 pcs
Tikiake: SWG150-24-C.pdf
RFQ
SWG150-12
SWG150-12
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 150W
I roto i te taonga: 1039 pcs
Tikiake: SWG150-12.pdf
I roto i te taonga: 981 pcs
Tikiake: SWG150-12-R.pdf