SWG050-24-R-CN
Hua Hua
Tau Wae: SWG050-24-R-CN
Kaihanga / Waitohu: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 50W
Ngā Rauemi: SWG050-24-R-CN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
35 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWG050-24-R-CN
Tau Wae SWG050-24-R-CN Kaihanga Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1411 pcs Pepa Raraunga SWG050-24-R-CN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.82" L x 3.25" W x 1.22" H (122.5mm x 82.5mm x 31.0mm)
Raupapa SWG050 Mana (Watts) 50W
Ētahi Ingoa SWG050-24-R-CN DK Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Ngā āhuatanga DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.2A