SWG050-24-C-R
Hua Hua
Tau Wae: SWG050-24-C-R
Kaihanga / Waitohu: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 50W
Ngā Rauemi: SWG050-24-C-R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
35 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SWG050-24-C-R
Tau Wae SWG050-24-C-R Kaihanga Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1324 pcs Pepa Raraunga SWG050-24-C-R.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 5.35" L x 3.25" W x 1.36" H (135.8mm x 82.5mm x 34.5mm)
Raupapa SWG050 Mana (Watts) 50W
Ētahi Ingoa SWG050-24-C-R DK Tae Mahi -10°C ~ 71°C (With Derating)
Ngā āhuatanga DC Input Capable, PFC, Remote On/Off, Universal Input He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.2A
Whakaaetanga CE, cURus, DEMKO Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SWG100-05
SWG100-05
Kaihanga: Sanken Electric Co., Ltd.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 100W
I roto i te taonga: 1540 pcs
Tikiake: SWG100-05.pdf
RFQ
SWG100-05-C
SWG100-05-C
I roto i te taonga: 1370 pcs
Tikiake: SWG100-05-C.pdf
RFQ
SWG050-24-C-R-CN
SWG050-24-C-R-CN
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 50W
Tikiake: SWG050-24-C-R-CN.pdf
SWG050-24-R
SWG050-24-R
Tikiake: SWG050-24-R.pdf
SWG050-12-R-CN
SWG050-12-R-CN
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 50W
Tikiake: SWG050-12-R-CN.pdf
Tikiake: SWG050-24-C.pdf
Tikiake: SWG050-12-R.pdf