TMMS-130-01-L-Q-RA-FS
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TMMS-130-01-L-Q-RA-FS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMMS-130-01-L-Q-RA-FS
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua 2MM QUAD ROW SHROUDED TERMINAL
Ngā Rauemi: 1.TMMS-130-01-L-Q-RA-FS.pdf2.TMMS-130-01-L-Q-RA-FS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMMS-130-01-L-Q-RA-FS
Tau Wae TMMS-130-01-L-Q-RA-FS Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga 2MM QUAD ROW SHROUDED TERMINAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa TMMS Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa SAM12198
TMMS-130-01-L-Q-RA-FS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 120
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Liquid Crystal Polymer (LCP) Teitei Whakanoho 0.475" (12.07mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 120 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata -
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.090" (2.29mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.130" (3.30mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -