TMMS-130-01-F-Q-RA-FS
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
TMMS-130-01-F-Q-RA-FS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMMS-130-01-F-Q-RA-FS
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN SHROUDED HEADR 120POS QUAD
Ngā Rauemi: 1.TMMS-130-01-F-Q-RA-FS.pdf2.TMMS-130-01-F-Q-RA-FS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMMS-130-01-F-Q-RA-FS
Tau Wae TMMS-130-01-F-Q-RA-FS Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga CONN SHROUDED HEADR 120POS QUAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa TMMS Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 4 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 120 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Teitei Whakanoho 0.475" (12.07mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 120 position 0.079" (2.00mm)
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.090" (2.29mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.130" (3.30mm)