SNT-100-OR-H
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SNT-100-OR-H
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua SHUNT JUMPERS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SNT-100-OR-H
Tau Wae SNT-100-OR-H Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 134101 pcs Pepa Raraunga
Momo Open Top Raupapa SNT
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te maha o nga Tūnga me nga Tohu (Mātiti) 2 (1 x 2) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.240" (6.10mm) Ira Female Sockets
Whakaahuatanga Taipitopito 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Orange Open Top 0.100" (2.54mm) Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm)