SNT-100-OR-G
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SNT-100-OR-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SNT-100-OR-G
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN SHUNT 2POS
Ngā Rauemi: 1.SNT-100-OR-G.pdf2.SNT-100-OR-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SNT-100-OR-G
Tau Wae SNT-100-OR-G Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga CONN SHUNT 2POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 405291 pcs Pepa Raraunga 1.SNT-100-OR-G.pdf2.SNT-100-OR-G.pdf
Momo Open Top Raupapa SNT
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SAM10726
SNT-100-OR-G-ND
Te maha o nga Tūnga me nga Tohu (Mātiti) 2 (1 x 2)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.240" (6.10mm)
Ira Female Sockets Whakaahuatanga Taipitopito 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Orange Open Top 0.100" (2.54mm) Gold