SL-108-TT-11
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SL-108-TT-11 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL-108-TT-11
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT .100" 8POS TIN PCB
Ngā Rauemi: 1.SL-108-TT-11.pdf2.SL-108-TT-11.pdf3.SL-108-TT-11.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL-108-TT-11
Tau Wae SL-108-TT-11 Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT .100" 8POS TIN PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa SL
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SAM1109-08
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Teitei Whakanoho 0.132" (3.35mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Beryllium Copper
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.108" (2.75mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -