SL-108-TT-10
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
SL-108-TT-10 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SL-108-TT-10
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua CONN RCPT .100" 8POS TIN PCB
Ngā Rauemi: 1.SL-108-TT-10.pdf2.SL-108-TT-10.pdf3.SL-108-TT-10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SL-108-TT-10
Tau Wae SL-108-TT-10 Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga CONN RCPT .100" 8POS TIN PCB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Raupapa SL
Mokowhitu Haupae - Te Tae - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa SAM1108-08
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Teitei Whakanoho 0.122" (3.10mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
Whakatauranga onamata - Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Circular Whakaaetanga Mea Beryllium Copper
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.108" (2.75mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -