SIBF-25-F-S-AD
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIBF-25-F-S-AD
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua .050 SIBF ASSEMBLY
Ngā Rauemi: SIBF-25-F-S-AD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIBF-25-F-S-AD
Tau Wae SIBF-25-F-S-AD Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 59416 pcs Pepa Raraunga SIBF-25-F-S-AD.pdf
Raupapa SIBF Mokowā Haupae -
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SAM11780
SIBF-25-F-S-AD-ND
Tau o nga Rarangi 1
Tau o Hoapā 25 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Phosphor Bronze
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position Spring Compression Contact, Non-Gendered Connector Surface Mount Whakaaetia te Poaka Whakaoti Flash