SIBF-10-F-S-AD
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIBF-10-F-S-AD
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua .050 SIBF ASSEMBLY
Ngā Rauemi: SIBF-10-F-S-AD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIBF-10-F-S-AD
Tau Wae SIBF-10-F-S-AD Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 42582 pcs Pepa Raraunga SIBF-10-F-S-AD.pdf
Raupapa SIBF Mokowā Haupae -
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Tau o nga Rarangi 1 Tau o Hoapā 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Phosphor Bronze Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Spring Compression Contact, Non-Gendered Connector Surface Mount