FWS-13-01-T-S
Hua Hua
Tau Wae: FWS-13-01-T-S
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua HEADER 13 POS HI TEMP THRU HOLE
Ngā Rauemi: 1.FWS-13-01-T-S.pdf2.FWS-13-01-T-S.pdf3.FWS-13-01-T-S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FWS-13-01-T-S
Tau Wae FWS-13-01-T-S Kaihanga Samtec, Inc.
Whakaahuatanga HEADER 13 POS HI TEMP THRU HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa FWS Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.200" (5.08mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.750" (19.05mm) Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 13 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 13 position 0.200" (5.08mm)
Whakatauranga onamata 11.4A per Contact Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.180" (4.57mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.470" (11.94mm)