FWS-10-01-T-S
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FWS-10-01-T-S
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua .045" SQUARE POST STRIPS
Ngā Rauemi: 1.FWS-10-01-T-S.pdf2.FWS-10-01-T-S.pdf3.FWS-10-01-T-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FWS-10-01-T-S
Tau Wae FWS-10-01-T-S Kaihanga Samtec, Inc.
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa FWS Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.200" (5.08mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.750" (19.05mm) Ētahi Ingoa FWS-10-01-T-S-ND
SAM11293
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 1
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.100" (2.54mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 10 position 0.200" (5.08mm) Whakatauranga onamata 11.4A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.180" (4.57mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.470" (11.94mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -