BBS-125-T-B
Samtec Inc.Samtec Inc.
Samtec Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BBS-125-T-B
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua INTERCONNECT STRIPS
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BBS-125-T-B
Tau Wae BBS-125-T-B Kaihanga Samtec Inc.
He Rahinga Kei te wātea 22214 pcs Pepa Raraunga
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) - Patohia nga huanga -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board
Aronga Whakatika Male Pin Te whakaheke 0.100" (2.54mm)
Whakamutunga Whakamutunga Circular Raupapa BBS
Mokowhitu Haupae - Te Tae Unshrouded RoHS Tūnga Tube
Ripa Tae - Raatau Rawa - Pitch - Hononga -
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.125" (3.18mm) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 1 Tau o nga Tauranga 25
Tau o Hoapā 50µin (1.27µm) Momo Tae Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau - Rauemi - Whakangungu All
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Waehanga Kaihanga BBS-125-T-B
Length - Pouaka (Tae) - Rauemi Whakanoho Nickel
Teitei Whakanoho 0.585" (14.86mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 25 Positions Header Connector Through Hole Whakaahuatanga INTERCONNECT STRIPS
Whakatauranga onamata - I teie nei - Max / Whakapā -
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.125" (3.18mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -
Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka Polyester, Glass Filled Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae Tin
Whakaoti Whakamutunga - Pouaka - Whakaoti Whakamutunga - Tae 0.335" (8.51mm)