BBS-125-G-C
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
BBS-125-G-C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BBS-125-G-C
Kaihanga / Waitohu: Samtec, Inc.
Whakaahuatanga hua INTERCONNECT STRIPS
Ngā Rauemi: 1.BBS-125-G-C.pdf2.BBS-125-G-C.pdf3.BBS-125-G-C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BBS-125-G-C
Tau Wae BBS-125-G-C Kaihanga Samtec, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 8267 pcs Pepa Raraunga 1.BBS-125-G-C.pdf2.BBS-125-G-C.pdf3.BBS-125-G-C.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board Te whakaheke Unshrouded
Raupapa BBS Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Tube
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui 0.835" (21.21mm) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 1 Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Through Hole
Ko te Whakatau Whakamatau - Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.585" (14.86mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 25 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata -
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Circular
Whakaaetanga Mea - Whakapā mai te roa - Pouaka 0.125" (3.18mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.125" (3.18mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 50.0µin (1.27µm)