VNQ5E250AJTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNQ5E250AJTR-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VNQ5E250AJTR-E
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC DVR QUAD HIGH SIDE POWERSSO16
Ngā Rauemi: VNQ5E250AJTR-E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VNQ5E250AJTR-E
Tau Wae VNQ5E250AJTR-E Kaihanga STMicroelectronics
He Rahinga Kei te wātea 90772 pcs Pepa Raraunga VNQ5E250AJTR-E.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) Not Required Ngaohihi - Tae 4 V ~ 28 V
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato PowerSSO-16
Raupapa VIPower™ Roto I (Tono) 250 mOhm (Max)
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-PowerFSOP (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga N-Channel
Whirihoranga Whakaputa High Side Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ)
Tau o nga Hua 4 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga On/Off
Momo Input Non-Inverting Ngā āhuatanga Auto Restart
Tiaki Whakamutunga Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage Nama - Whakaputa (Max) 3.5A