VNQ5E160AKTR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
VNQ5E160AKTR-E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VNQ5E160AKTR-E
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua IC DVR QUAD HIGH SIDE POWERSSO24
Ngā Rauemi: VNQ5E160AKTR-E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VNQ5E160AKTR-E
Tau Wae VNQ5E160AKTR-E Kaihanga STMicroelectronics
He Rahinga Kei te wātea 46346 pcs Pepa Raraunga VNQ5E160AKTR-E.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) Not Required Ngaohihi - Tae 4.5 V ~ 28 V
Momo Whakawhiti General Purpose Pūrere Pūrere Whakarato PowerSSO-24™
Raupapa VIPower™ Roto I (Tono) 160 mOhm (Max)
Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:1 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 24-SOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad Momo putanga N-Channel
Whirihoranga Whakaputa High Side Ētahi Ingoa 497-11720-2
VNQ5E160AKTR-E-ND
VNQ5E160AKTRE
Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TJ) Tau o nga Hua 4
Atanga On/Off Momo Input Non-Inverting
Nama - Whakaputa (Max) 7A Tau Wae Tuakiri VNQ5E160