TN1625-600G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
TN1625-600G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TN1625-600G
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua SCR 16A 25MA 600V D2PAK
Ngā Rauemi: TN1625-600G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TN1625-600G
Tau Wae TN1625-600G Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga SCR 16A 25MA 600V D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68954 pcs Pepa Raraunga TN1625-600G.pdf
Ngaohihi - I te Whenua (Vtm) (Max) 1.6V Momotuhi - Tae Atu 600V
Pupuhi - Puta Puta (Vgt) (Max) 1.3V Pūrere Pūrere Whakarato D2PAK
Raupapa - Momo SCR Standard Recovery
Packaging Tube Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito SCR 600V 16A Standard Recovery Surface Mount D2PAK I teie nei - I te Ture (RMS) (Max) 16A
I teie nei - I te State (He (AV)) (Max) 10A I teie nei - Tae Atu (Tae) 5µA
I teie nei - No Rep. Wahi 50, 60Hz (Itsm) 190A, 200A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 40mA
I teie nei - Puta Puta (Igt) (Max) 25mA Tau Wae Tuakiri TN1625
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TN1625-600G-TR
TN1625-600G-TR
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: SCR 16A 25MA 600V D2PAK