TN15P750RFE
OhmiteOhmite
TN15P750RFE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TN15P750RFE
Kaihanga / Waitohu: Ohmite
Whakaahuatanga hua RES 750 OHM 15W 1% TO220
Ngā Rauemi: TN15P750RFE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TN15P750RFE
Tau Wae TN15P750RFE Kaihanga Ohmite
Whakaahuatanga RES 750 OHM 15W 1% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4399 pcs Pepa Raraunga TN15P750RFE.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.394" L x 0.181" W (10.00mm x 4.60mm)
Raupapa TN Tuhinga 750 Ohms
Mana (Watts) 15W Packaging Tube
Paa / Case TO-220-2 Tae Mahi -
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.701" (17.80mm)
Ngā āhuatanga Current Sense Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 750 Ohms ±1% 15W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense Thin Film Te hanganga Thin Film