STPS80170CW
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS80170CW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STPS80170CW
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO247
Ngā Rauemi: STPS80170CW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STPS80170CW
Tau Wae STPS80170CW Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32317 pcs Pepa Raraunga STPS80170CW.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 840mV @ 40A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 170V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247-3 Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-247-3 Ētahi Ingoa 497-4815-5
Te Mahinga Mahi - Ngaru 175°C (Max) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 40A Through Hole TO-247-3
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 80µA @ 170V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 40A