STPS6M100DEE-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS6M100DEE-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STPS6M100DEE-TR
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 6A POWERFLAT
Ngā Rauemi: STPS6M100DEE-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STPS6M100DEE-TR
Tau Wae STPS6M100DEE-TR Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 6A POWERFLAT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86769 pcs Pepa Raraunga STPS6M100DEE-TR.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 780mV @ 6A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato PowerFlat™ (3.3x3.3) Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-PowerTDFN Ētahi Ingoa 497-13329-1
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 6A Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3) I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 30µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 6A Capacitance @ Vr, F -