STPS3L60U
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS3L60U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STPS3L60U
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMB
Ngā Rauemi: STPS3L60U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STPS3L60U
Tau Wae STPS3L60U Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 60V 3A SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 351287 pcs Pepa Raraunga STPS3L60U.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 620mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 60V
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 497-6584-2
STPS3L60U-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 60V 3A Surface Mount SMB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 150µA @ 60V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -