STPS3L45AF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS3L45AF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STPS3L45AF
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 45V 3A SMAFLAT
Ngā Rauemi: 1.STPS3L45AF.pdf2.STPS3L45AF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
30000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STPS3L45AF
Tau Wae STPS3L45AF Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 45V 3A SMAFLAT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 512261 pcs Pepa Raraunga 1.STPS3L45AF.pdf2.STPS3L45AF.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 570mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 45V
Pūrere Pūrere Whakarato SMAflat Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-221AC, SMA Flat Leads Ētahi Ingoa 497-14268-2
STPS3L45AF-ND
STPS3L45F
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 45V 3A Surface Mount SMAflat I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 300µA @ 45V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A Capacitance @ Vr, F -