STPS30170CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30170CT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STPS30170CT
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO220
Ngā Rauemi: STPS30170CT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STPS30170CT
Tau Wae STPS30170CT Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65818 pcs Pepa Raraunga STPS30170CT.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 920mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 170V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa 497-4825-5
Te Mahinga Mahi - Ngaru 175°C (Max) Momo Tae Through Hole
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 15A Through Hole TO-220-3 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 20µA @ 170V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A Tau Wae Tuakiri STPS30170C