STPS30170CG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STPS30170CG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: STPS30170CG
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK
Ngā Rauemi: STPS30170CG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o STPS30170CG
Tau Wae STPS30170CG Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V D2PAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57329 pcs Pepa Raraunga STPS30170CG.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 920mV @ 15A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 170V
Pūrere Pūrere Whakarato D2PAK Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Te Mahinga Mahi - Ngaru 175°C (Max)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Cathode Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 20µA @ 170V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 15A