LNBTVS4-220
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LNBTVS4-220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNBTVS4-220
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 20V 35V DO201
Ngā Rauemi: LNBTVS4-220.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNBTVS4-220
Tau Wae LNBTVS4-220 Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga TVS DIODE 20V 35V DO201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4140 pcs Pepa Raraunga LNBTVS4-220.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 20V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 35V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 22V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-201
Raupapa LNBTVS Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1800W (1.8kW) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 497-4992-1
LNBTVS4220
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 331A (8/20µs) Capacitance @ Frequency -