LNBTVS3-220
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LNBTVS3-220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNBTVS3-220
Kaihanga / Waitohu: STMicroelectronics
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 20V 35V DO201
Ngā Rauemi: LNBTVS3-220.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNBTVS3-220
Tau Wae LNBTVS3-220 Kaihanga STMicroelectronics
Whakaahuatanga TVS DIODE 20V 35V DO201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 107653 pcs Pepa Raraunga LNBTVS3-220.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 20V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 35V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 22V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-201
Raupapa LNBTVS Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case DO-201AA, DO-27, Axial Ētahi Ingoa 497-4990-1
LNBTVS3220
Tae Mahi - Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 250A (8/20µs) Capacitance @ Frequency -
Tau Wae Tuakiri LNBTVS Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNBTVS4-220S
LNBTVS4-220S
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20VWM 35VC SMC
I roto i te taonga: 227981 pcs
Tikiake: LNBTVS4-220S.pdf
RFQ
LNBTVS3-220U
LNBTVS3-220U
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 35V SMB