MG-750-B-9V-R
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
MG-750-B-9V-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MG-750-B-9V-R
Kaihanga / Waitohu: SSI Technologies, Inc.
Whakaahuatanga hua SENSOR 750 PSI 1/8 NPT 9V
Ngā Rauemi: MG-750-B-9V-R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 724 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 724 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MG-750-B-9V-R
Tau Wae MG-750-B-9V-R Kaihanga SSI Technologies, Inc.
Whakaahuatanga SENSOR 750 PSI 1/8 NPT 9V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 724 pcs Pepa Raraunga MG-750-B-9V-R.pdf
Tuhinga o mua 9V Kāhua Whakamutunga -
Pūrere Pūrere Whakarato MediaGauge Raupapa MG-9V
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Male - 1/8" (3.18mm) NPT Paa / Case Module Box with Display
Momo putanga Wheatstone Bridge Whakaputa LCD Display
Ētahi Ingoa MG-750-B-9V
MG-750-B-9V-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Te Tatari Mahi 750 PSI (5171.07 kPa) Tumau Teitei 2250 PSI (15513.2 kPa)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Temperature Compensated Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 750 PSI (5171.07 kPa) Vented Gauge Male - 1/8" (3.18mm) NPT LCD Display Module Box with Display
Te tika ±0.25%