MG-750-A-9V-R
SSI Technologies, Inc.SSI Technologies, Inc.
MG-750-A-9V-R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MG-750-A-9V-R
Kaihanga / Waitohu: SSI Technologies, Inc.
Whakaahuatanga hua SENSOR DIGITAL GAUGE 750PSI LCD
Ngā Rauemi: MG-750-A-9V-R.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 560 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 560 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MG-750-A-9V-R
Tau Wae MG-750-A-9V-R Kaihanga SSI Technologies, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 560 pcs Pepa Raraunga MG-750-A-9V-R.pdf
Tuhinga o mua 9V Kāhua Whakamutunga -
Pūrere Pūrere Whakarato MediaGauge Raupapa MG-9V
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Threaded
Tauranga Tauranga Male - 1/4" (6.35mm) NPT Paa / Case Module Box with Display
Momo putanga Wheatstone Bridge Whakaputa LCD Display
Ētahi Ingoa 734-1128 Tae Mahi -10°C ~ 60°C
Te Tatari Mahi 750 PSI (5171.07 kPa) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tumau Teitei 2250 PSI (15513.2 kPa) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 750 PSI (5171.07 kPa) Vented Gauge Male - 1/4" (6.35mm) NPT LCD Display Module Box with Display Te tika ±0.25%