SMCJ28HE3/57T
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMCJ28HE3/57T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMCJ28HE3/57T
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 28VWM 50VC SMC
Ngā Rauemi: SMCJ28HE3/57T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMCJ28HE3/57T
Tau Wae SMCJ28HE3/57T Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 5266 pcs Pepa Raraunga SMCJ28HE3/57T.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 31.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28V Tuhinga o mua - Breakdown DO-214AB (SMCJ)
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 30A
Ko te poari DO-214AB, SMC Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SMCJ28HE3/57T Whakaahuatanga TVS DIODE 28VWM 50VC SMC
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50V Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero No
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMCJ30
SMCJ30
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 50.82V DO214AB