SMCJ300A
SMCJ300A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 300V 486V DO214AB
I roto i te taonga: 155743 pcs
Tikiake: SMCJ300A.pdf
RFQ
SMCJ30
SMCJ30
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 50.82V DO214AB
I roto i te taonga: 226284 pcs
Tikiake: SMCJ30.pdf
RFQ
SMCJ300CA
SMCJ300CA
Tikiake: SMCJ300CA.pdf
SMCJ30-E3/9AT
SMCJ30-E3/9AT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30V 53.5V DO214AB
Tikiake: SMCJ30-E3/9AT.pdf
SMCJ300AE3/TR13
SMCJ300AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 300V DO214AB
Tikiake:
SMCJ300A-H
SMCJ300A-H
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 300V 486V SMC